Ο Σύλλογος Διδασκόντων, το Μαθητικό Συμβούλιο και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Γυμνασίου Οινόης ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Νεολαίας Οινόης για την ευγενική χειρονομία της δωρεάς του κάτωθι υγειονομικού υλικού για την κάλυψη των αναγκών του Γυμνασίου Οινόης.

Ψηφιακό θερμόμετρο μετώπου

105 χειρουργικές μάσκες μίας χρήσης

3 λίτρα αντισηπτικού gel καθαρισμού χεριών.

Με την κίνησή του αυτή, ο Σύλλογος Νεολαίας Οινόης συνδράμει το δύσκολο έργο της τήρησης των κανόνων πρόληψης της διασποράς του πανδημικού ιού, δίνει το παράδειγμα στους νεαρούς μας μαθητές και μαθήτριες και εμψυχώνει τους εκπαιδευτικούς του σχολείου οι οποίοι αισθάνονται σταθερή δίπλα τους την παρουσία και προσφορά της νεολαίας του τόπου.

Ευχόμαστε ολόψυχα σε όλα τα μέλη του Συλλόγου, υγεία και καλή δύναμη για τη συνέχιση του πολύτιμου έργου σας.